Ehliyet Sinavina Hazirlik MOD APK - Download This Apk within a Min!


Ehliyet Sinavina Hazirlik is released by Eyup Selek. To experience this game we require various in-app purchase since it would be hard to experience without them. 01 2022 is the optimum time since we have released Ehliyet Sinavina Hazirlik hack that works on Ios and Android. You merely need to use our generator and you could request them as much as you wish. Don't get stuck in this Education game. Everyone may use this hack tool right now!
You do not need to download our Ehliyet Sinavina Hazirlik MOD APK in order to use it. All you need to do is to integrate your mail and your device should be ready to use.

Mod APK In-App Purchases

App size: 123.7 MB
Available Language:
  • Turkish
Last Request
No request found at this moment

About Ehliyet Sinavina Hazirlik

* Elektronik Ehliyet Sınavında sürücü adaylarına Trafik ve Çevre Bilgisi dersinden 23, İlk Yardım Bilgisi dersinden 12, Motor ve Araç Tekniği dersinden 9 ve Trafik Adabı dersinden 6 olmak üzere toplamda 50 soru sorulmaktadır. Her soru 2 puandır. Sürücü adaylarının ehliyet sınavından geçmek için 100 üzerinden en az 70 puan almaları gerekmektedir. Sınav süresi ise 45 dakikadır.

*Ehliyet sınavında sürücü adaylarına geçmiş yıllarda çıkmış ehliyet sorularına benzer sorular sorulduğu için geçmiş yıllara ait çıkmış ehliyet sınav sorularını derleyip siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunduk.

*Uygulama içinde toplam 950 tane çıkmış ehliyet sınav sorusu bulunmaktadır. Bu sayede ehliyet sınav sorularını çözüp değerlendirerek sınav tecrübesi kazanabilirsiniz.

*Dilerseniz “Sınava Başla” tuşuna basarak 50 soruluk çıkmış ehliyet sınav sorularını bir bütün olarak 45 dakika içerisinde çözerek sınav sonucunuzu anında görebileceğiniz gibi dilerseniz de soru çözmek istediğiniz kategoriyi seçerek sadece o kategorideki soruları çözebilirsiniz.

*"Sınava Başla" tuşuna basarak çözmeye başladığınız sorularda, sınavdan herhangi bir nedenle çıkmanız gerekirse,
uygulamaya yeniden girişinizde önceden çözmekte olduğunuz sınavın "Sınava Başla" tuşuna bastığınızda uygulama kaldığınız soruyu ve kalan sürenizi otomatik olarak hatırlar. Böylece kaldığınız sorudan devam edebilirsiniz. Ayrıca bir sınavı çözüp bitirdikten sonra aynı sınavı tekrar çözmek isterseniz o sınav için ana sayfada gözüken doğru ve yanlış cevaplarınız otomatik olarak sıfırlanır ve yeni verileriniz kaydedilir.

*Soruları çözerken ekranda doğru cevap ve yanlış cevap sayınızı ve kalan sürenizi görebilirsiniz. Ayrıca doğru ve yanlış cevaplarınızda sesli geri bildirim alabilirsiniz. Dilediğinizde bu özelliği ayarlar bölümünden açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca ayarlar bölümünden doğru ve yanlış cevaplarınızdan sonra bir sonraki soruya geçme sürenizi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Özellikle yanlış cevaptan sonra bir sonraki soruya geçme sürenizi biraz daha uzun tutmanız doğru cevapları öğrenmenize yardımcı olacaktır.

*Ehliyet sınavı için bekleyen kullanıcılarımıza yeşil ışık yandı. Kendilerine şimdiden direksiyon sınavlarında da başarılar dileriz.

Uygulamanın İçindeki Sınavlar:
*2015 yılına ait Tüm Çıkmış Ehliyet Sınav Soruları
*2016 yılına ait Tüm Çıkmış Ehliyet Sınav Soruları
*2017 yılına ait Tüm Çıkmış Ehliyet Soruları
*2018 yılına ait Tüm Çıkmış Ehliyet Soruları

Available on

Ehliyet Sinavina Hazirlik Mod
Rated 5 / 5 Based on 1 reviews
Mod Generator

Ehliyet Sinavina Hazirlik Screenshot

More Games

0 Comments

No comment found, be the first one!